• All Games
  • Live Games
  • Finished
  • Scheduled
England The Championship
19:45 Brighton & Hove Albion - Sheffield Wed.
England Division 1
19:45 Port Vale - Bury
French Le Championnat Ligue 1
19:45 Bastia - Nice
France Ligue 2
19:00 Ajaccio - Orleans US 45
19:00 Auxerre - Bourg Peronnas
19:00 Stade Lavallois MFC - ES Troyes AC
19:00 Le Havre - Ajaccio GFCO
19:00 Chamois Niortais - Amiens SC
19:00 Stade Reims - Valenciennes US
19:00 Sochaux - Clermont Foot
19:00 Strasbourg - Tours FC
German Bundesliga
19:30 SC Freiburg - Bayern Munich
Holland Eredivisie
19:00 FC Twente Enschede - Heracles Almelo
Belgian Jupiler League
19:30 Gent - Sporting Charleroi
Friendly Internationals
23:00 FT Panama(U20) 0 - 1 Canada(U20) 0 - 1
13:00 FT Denmark Women's 2 - 2 Scotland Women's 2 - 1
14:00 FT Netherlands Women's 7 - 1 Romania Women's 1 - 1
14:30 Undecided Russia Women's 0 - 0 Slovakia Women's
Club Friendly
23:00 FT Belfield 0 - 1 Jersey Express 0 - 0
00:00 FT Sao Paulo 0 - 0 River Plate 0 - 0
01:10 Cut Racing Club Gimnasia LP
08:00 FT Campbelltown City SC 1 - 0 North Eastern Metrostars 0 - 0
08:10 FT Croydon Kings 2 - 3 Adelaide City FC 2 - 2
08:30 FT Murray United FC 0 - 2 South Melbourne 0 - 1
08:35 FT Logan Lightning 2 - 1 Brisbane Olympic United FC 1 - 0
08:35 FT Park Ridge 1 - 3 Centenary Stormers 0 - 2
08:40 FT Sydney United 1 - 2 Avondale Heights 1 - 1
09:00 Undecided ONGC FC 0 - 0 Union Bank
09:45 FT Playford City Patriots 2 - 2 Adelaide Victory 1 - 0
10:00 FT Synot Slovacko 2 - 2 Spartak Trnava 2 - 0
10:30 Gold Coast City - Ipswich knights FC
10:30 FT Gold Coast City 0 - 1 Ipswich knights FC 0 - 0
10:30 FT Olimpic Donetsk 1 - 0 Metalurh Zaporizhzhya 0 - 0
10:30 FT Sorrento F.C. 1 - 0 Perth Glory FC Am 0 - 0
11:00 FT Puszcza Niepolomice 2 - 5 GKS Tychy 0 - 2
11:00 FT Wisla Plock 1 - 3 Bytovia Bytow 0 - 2
11:30 FT Nest-Sotra 2 - 4 Brann 1 - 1
11:30 FT Valerenga 3 - 2 Strommen 1 - 1
12:00 FT FC Roskilde 0 - 2 Odense BK 0 - 1
12:30 FT Joondalup United 3 - 4 Mandurah City 1 - 1
13:00 FT FC Nordsjaelland 0 - 1 Helsingor IF 0 - 1
13:00 FT Midtjylland 2 - 2 Vendsyssel 0 - 2
13:00 FT Stabaek 3 - 0 Follo 1 - 0
13:00 FT Chuac Lun 1 - 1 Chong Wa 1 - 0
13:00 FT CFR Cluj 4 - 1 Mezokovesd-Zsory 1 - 0
13:15 FT FC Trenkwalder Admira 0 - 1 LASK Linz 0 - 1
14:00 FT Mattersburg 3 - 1 FC Nitra 1 - 0
14:00 FT Eintr. Braunschweig 0 - 1 Dinamo Bucuresti 0 - 0
14:00 FT SV Sandhausen 0 - 1 Kickers Offenbach 0 - 0
14:00 FT Krylya Sovetov Samara 2 - 2 Pandurii 1 - 1
14:00 FT FC Botosani 1 - 0 Slovan Bratislava 1 - 0
14:00 Undecided FC Viktoria Plzen 0 - 0 Servette
14:30 61 St. Gallen 1 - 3 FC Terek Groznyi 0 - 2
15:00 HT Fortuna Dusseldorf 1 - 1 SC Paderborn 07 1 - 1
15:00 HT FC Luzern 1 - 1 Dynamo Dresden 1 - 1
15:00 HT Slask Wroclaw 0 - 1 Chrobry Glogow 0 - 1
15:00 38 Grasshoppers 0 - 0 Legia Warszawa 0 - 0
15:00 Postponed SC Wiedenbruck Eintracht Norderstedt
15:30 24 Kawkab de Marrakech 1 - 0 Esperance Sportive de Tunis
15:59 Sarpsborg 08 FF - Ullensaker/Kisa IL
15:59 FC Thun - Le Mont LS
15:59 Berliner FC Dynamo - FSV Optik Rathenow
16:30 FC Viitorul Constanta - Levski Sofia
17:30 Aalesund FK - Brattvag
18:30 Monchengladbach Women's - FC Twente Enschede Women's
19:30 Aberdare Town - Briton Ferry Athletic
21:00 KF Fjallabyggdar - Volsungur Husavik